Muzikál ze střední 2

25. dubna 2013 v 8:43 | Anett |  High school musical
Druhý díl začíná koncem školy a odehrává se během prázdnin. Všichni se snaží najít nějakou práci na léto. Sharpay ale plánuje opět nějáké podrazy na ostatní. Její rodiče vlastní golfový klub Lava Springs, kam Sharpay s Ryanem jedou. Donutí správce, aby najal Troye na léto. Troy samozřejmě nabídku práce přijme, ale dohodí tam i své spolužáky a také Gabriellu.
To Sharpay ale vůbec nechtěla. Správce Fulton má za úkol se jich zase zbavit. Takže je za různé prohřešky trestá. Troy s Gabriellou je sbírají pěkně svižně a ke třem k vyhazovu z práce jim chybí už jen jeden, Kdo by odolal pikniku na golfovém hřišti nebo večeru v klubovém bazénu. Troy pak s Gabriellou plánuje vystoupit na večeru, kde proběhne soutěž talentů, které se mohou zúčastnit i zaměstnanci klubu. S Gabriellou zpívají píseň "You Are The Music In Me", kterou jim napsala Kelsi, která v klubu dostala práci hrát dámám k čaji na piáno.
Sharpay ale nasadí jinou taktiku: snaží se zlákat Troye. S pomocí tatínka ho začne od Gabrielly a spolužáků za vidinou stipendia na vysokou školu. Troy dostane lepší práci, je zván na obědy, kde ho jeho kamarádi obsluhují a podobně. Troy se sice brání, ale také si na to pomalu zvyká. Na spolužáky a Gabriellu přestane mít čas. Sharpay plánuje s Troyem zpívat na klubovém večeru v soutěži talentů upravenou verzi písně Troye a Gabrielly. Proto se zbaví i svého bratra Ryana. Ten se zas na oplátku přidá k Troyovým spolužákům a nacvičí s nimi vlastní číslo.
Sharpay ale překazí i to, když zakáže zaměstnancům vystoupit. Troyovi mezitím dojde, co se děje a že přišel o Gabriellu i kamarády a pokusí se to napravit. Odmítne vystoupit s Sharpay a donutí ji, aby dovolila spolužákům vystoupit na soutěži. Nakonec si zazpívá na soutěži talentů Troy s Gabrielou píseň "Everyday", spolužáci se k nim připojí a vše je zase v pořádku.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hani Hani | E-mail | Web | 25. dubna 2013 v 8:47 | Reagovat

Tyjoo, tak to jsem dlouho neviděla :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama